«Леді Ікс» намагалася полетіти з України з підробленим паспортом

13 октября 2020, 14:42 | Новини

ДПСУ затримала пасажирку у Львові з трьома малолітніми дітьми.

У Львові під час перевірки документів пасажирів авіарейсу Львів-Стамбул затримали 24-річну жінку з підробленим паспортом і трьома дітьми 2014-го, 2016-го та 2018го років народження. Про це повідомили в прес-службі Держприкордонслужби.

Прикордонники встановили, що у жінки підроблений паспорт, в якому замінені сторінки з установчими даними. При цьому затримана повідомила, що є громадянкою Киргизії і прилетіла до Львова рік тому.

«Розповідає, що в Україні втратила документи, і новий паспорт їй зробили й прислали з дому батьки… В базі даних Держприкордонслужби немає інформації про те, що особа з зазначеними даними приїжджала до України», — зазначено в повідомленні.

В ДПСУ відзначили, що «леді ​​Ікс» затримали і доставили в пункт тимчасового утримання.

«Діти перебувають з нею (в пункті тимчасового утримання облаштовано приміщення для батьків з дітьми). Особистість затриманої та обставини її в’їзду в Україну з’ясовують», — повідомили в прес-службі.

За фактом використання підроблених документів в Нацполіцію направили повідомлення про ознаки злочину, передбаченого ст. 358 ККУ.

Раніше на кордоні затримали 19-річного росіянина, який втік до України від служби в армії.

До цього українські прикордонники затримали громадянина Польщі, який намагався нелегально проникнути на територію України, щоб знайти тут роботу.

До цього, 5 червня, прикордонники Мукачівського загону у помітили, як по річці Тиса в бік Угорщини зносить людину без ознак життя. З’ясувалося, що громадянин України стрибнув з моста, втратив свідомість, і його плином понесло в бік Угорщини.

Порушники перелізли через паркан на кордоні під час брифінгу прикордонників — відео

Фото: прес-служба ДПСУ

Lifestyle