Кулеба: Україна з партнерами зірвала спробу РФ легітимізувати представників ОРДЛО

2 декабря 2020, 18:02 | Головне

Міністр заявив, що країни-учасниці ОБСЄ бойкотуватимуть засідання разом з українською стороною.

Україна разом з партнерами зірвала спробу легітимізувати представників ОРДЛО шляхом виступу представників непідконтрольних територій на засіданні Радбезу ООН. Про це повідомив глава МЗС України Дмитро Кулеба, чий коментар є в розпорядженні УНН.

«Україна разом з партнерами зірвала спробу Росії легітимізувати представників ОРДЛО, використавши формат Арріі Радбезу ООН. Засідання буде бойкотувати не тільки Україна, а й США, Сполучене Королівство, Франція, ФРН, Естонія та Бельгія. Тобто все, крім РФ, країни-учасниці ОБСЄ, що входять сьогодні до Радбезу», — зазначив міністр.

За його словами, це важливий сигнал, так як ОБСЄ бере участь у переговорному процесі в рамках ТКГ. Кулеба повідомив, що, завдяки принциповій позиції партнерів України в Радбезі ООН, «PR-акцію» Росії навіть не транслюватимуть на офіційних ресурсах ООН.

«Це чітка відповідь на спроби РФ маніпулювати міжнародними майданчиками і форматами для поширення своєї пропаганди. Я вдячний партнерам, зокрема, Німеччини і Франції як учасникам «нормандського формату», за міцну солідарну позицію в підтримку України», — зазначив він.

Раніше президент України Володимир Зеленський в ООН перерахував кроки на шляху до миру на Донбасі.

Також Зеленський заявив у ООН, що агресія РФ довела той факт, що людство не засвоїло уроків Другої світової.

Крім того, президент назвав війну на Донбасі загрозою для всього світу.

Україна заявила в ООН про мілітаризацію РФ космічних об’єктів в Криму

Фото: novosti.ua

Lifestyle