Кортеж Кличко тричі порушив ПДР за одну поїздку

14 октября 2020, 21:50 | Новини

Автомобілі кортежу мера столиці перевищували швидкість, виїжджали на смугу громадського транспорту і проїжджали на жовте світло світлофора.

Кортеж мера Києва переміщається по столиці з перевищенням швидкості, провокує аварійні ситуації, пересувається по смузі громадського транспорту і проскакує світлофор незадовго до червоного світла. Відеозапис з доказом порушення кортежем голови столиці правил дорожнього руху опубліковано на Youtube-каналі «Страна.ua»

За час поїздки, зафіксованої на відео, Кличко порушив принаймні три правила дорожнього руху.

Два позашляховика Toyota Sequoia покинули задній двір Київської міської ради на Хрещатику і попрямували в сторону Оболоні, де мер проінспектував початок будівництва пішохідного мосту над Дніпром в районі парку «Наталка».

Повертаючись з інспекції, кортеж Кличко, рухаючись по Гаванському мосту, розвинув швидкість 110 км/год, хоча на цій ділянці дозволено лише 80. Швидкість зафіксована за допомогою відповідного приладу для вимірювання.

Коли на середині мосту з’явилося скупчення автомобілів, кортеж Кличко перебудувався в крайній правий ряд. Рух там був вільний, так як це виділена смуга для громадського транспорту.

Відзначимо, що автомобіль супроводу, який прикриває позашляховик з мером, постійно рухався по розділовій лінії розмітки, займаючи відразу два ряди. Це робиться з метою безпеки, щоб у попереду машини, що йде з кортежу, було місце для маневрів вправо і вліво.

Спускаючись на Набережно-Хрещатицьку, перша Toyota Sequoia з Кличком в салоні рушила на жовтий сигнал світлофора, а слідом його охорона вже проїхала на червоний.

В цілому, за три подібних порушення ПДР покладається більше тисячі гривень штрафів.

Згідно ст 122 ч 3 адміністративного кодексу України 510 грн за рух або зупинку на смузі для автобусів. За перевищення швидкості більш ніж на 20 км доведеться заплатити 255 грн згідно з пунктом 122.1. А в другій частині цієї ж статті говориться, що проїзд перехрестя на заборонний сигнал світлофора карається сумою в 425 грн.

Нагадаємо, з 1 листопада на українських дорогах з’являться нові обмежувачі швидкості: острівці безпеки, бордюрні розширення, чокери та розділові смуги.

Раніше голова МВС Арсен Аваков повідомив, що після того, як на автодорогах була встановлена ​​система відеофіксації, кількість порушень скоротилася на 40%.

На території військового коледжу по вулиці Зоологічній в Києві п’яний майор збив трьох дівчат-курсанток, які приїхали туди за формою.

Кличко відреагував на підтримку від партії Порошенко

Фото: Facenews.ua

Lifestyle