Кондратюк хоче, щоб українці були патріотами, а не зрадниками

14 октября 2020, 21:35 | Новини

Телеведучий за допомогою продюсування серіалу «Доброволець» має намір поширити серед українців ідеї патріотизму.

Український телеведучий Ігор Кондратюк став продюсером серіалу «Доброволець», сюжет якого розповідає про війну на Донбасі. В інтерв’ю для Obozrevatel він розповів, що спонукало його продюсувати серіал, які очікування він покладає на стрічку, і пояснив свою громадянську позицію.

«Ця історія вигадана, але події, які ми спостерігаємо з березня 2014 року, такі, що я в цю історію вірю. Тут фігурують люди, з яких це списано, але серіал досить правдивий. Достовірність його полягає в тому, що в Києві і інших містах є люди, які неоднозначно ставляться до ситуації і які займають сторону сепаратистів», — пояснив свою мотивацію Кондратюк.

Продюсер висловив надію, що «Доброволець» матиме хороші показники і окупить себе.

«Я вважаю серіал не тільки телевізійним продуктом, але й патріотичним. Я хочу, щоб патріотів у нас ставало більше. Я проти того, що патріотизм — це останній притулок негідників, як кажуть. Це фраза, вирвана з контексту. Коли в країні йде війна, не бути патріотом — значить бути або зрадником, або аморфною масою. Я не хотів би, щоб глядачі, які дивилися б «Доброволець», були кимось із цих людей », — висловив побажання Кондратюк.

Митець підкреслив, що сподівається, що живе серед «стовідсотково надійних» людей і чекає від прем’єри — не тільки рейтингів, а й поширення ідеї.

Раніше Кондратюк заявив, що українська влада в особі президента Володимира Зеленського та його команди повинна чітко показати свій політичний вектор.

До цього Кондратюк на своїй сторінці в Facebook пропонував позбавити жителів неподконтрольного Донбасу виборчого права.

Також Кондратюк написав на своїй сторінці в Facebook, що президент України Петро Порошенко має мало спільного з колишнім прем’єр-міністром Великобританії Вінстоном Черчиллем.

Мінкульт виділив 100 мільйонів на «патріотичні серіали»

Фото: Lifestyle.24tv

Lifestyle