Ківа заявив, що Україна постачає зброю до Азербайджану

30 октября 2020, 22:20 | Головне

Нардеп запевняє, що Україна здійснює поставки зброї до Азербайджану через Стамбул.

Народний депутат від ОПЗЖ Ілля Ківа заявив, що Україна постачає зброю в Азербайджан через Туреччину. Відповідний пост парламентарій опублікував у себе в Facebook і Telegram.

«Мені стало відомо, що Україна бере активну участь у військовому конфлікті між Вірменією і Туреччиною з Азербайджаном на стороні Азербайджану, поставляючи туди зброю. Черговий вантаж від «Укрспецекспорт» вилетів до Стамбулу, а звідти в Баку, де одержувач — МО Азербайджану», — сказав Ківа.

Депутат опублікував скріншот з сервісу Flightradar 24, на якому видно, що 30 жовтня о 6:22 літак Boeing 747-4R7 (F) з вантажем «обладнання» вилетів з Києва. Ківа запевняє, що в Стамбул вивозиться зброя, яке потім полетить в Баку.

«Не вирішивши своїх проблем на Донбасі, Україна стає співучасницею і винуватицею нових людських жертв», — додав депутат і повідомив, що готує депутатський запит.

Нагадаємо, що в столиці України пройшов автопробіг на підтримку Азербайджану, у якого військовий конфлікт з Вірменією.

До цього посольство Азербайджану в Україні в зверненні до голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова заявило про обурення через слова народного депутата від ОПЗЖ Іллі Ківи щодо військового конфлікту в Нагірному Карабасі.

Раніше Генпрокурор Азербайджану Камран Алієв попросив колег і глав Мін’юсту ряду країн, в тому числі і України, не допустити виїзду до Нагорного Карабаху етнічних вірменів в якості добровольців.

Перед цим посол Азербайджану в Україні Ельміра Ахундова заявила, що її країна «дуже задоволена» офиційною позицією української влади щодо конфлікту в Нагірному Карабасі.

Зеленський закликав до діалогу щодо Карабаху і підтримав Азербайджан.

Фото: facebook

Lifestyle