Кіркоров: мій друг Зеленський відрікся від мене

20 января 2021, 22:35 | Lifestyle

Співак нагадав, що є народним артистом України.

Російський співак Філіп Кіркоров поскаржився, що після того, як він став нев’їзним на територію України з-за відвідування Криму, від нього відрікся його колишній друг президент Володимир Зеленський. Про це він розповів в інтерв’ю виданню Mk.ru.

«Мій друг, з яким я ділив одну сцену і телеефіри, Володимир Зеленський, тепер відрікся від мене. А ми ж дружили — не розлий вода! Напевно, можна було якось вирішити питання по Філіпу Кіркорову, який нічого поганого Україні не зробив, є її народним артистом», — поскаржився Кіркоров.

Співак стверджує, що засмучений, оскільки йому шкода шанувальників в Україні, які «не можуть його побачити вже сім років».

«Ці шанувальники пишуть мені листи, переживають, що не побачили нові шоу. Мене це засмучує, обурює і розбурхує свідомість. Це мій біль на сьогоднішній день», — поскаржився Кіркоров.

Співак нагадав, що звання народного артиста України отримав з рук «далеко не проросійського» президента Віктора Ющенка за те, що стояв під українським прапором у 2008 році і представляв на «Євробаченні» Ані Лорак, яка зайняла 2-е місце.

«Це теж був вчинок… Я народився в СРСР. Для мене і Україна, і Білорусь, і Молдова, і інші країни — єдиний культурний музичний простір. Для мене не існує кордонів», — підсумував Кіркоров.

Нагадаємо, Кіркоров протягом п’яти років не зможе в’їхати до Литви.

Раніше Кіркоров розповів, як йому пропонували стати президентом Болгарії.

До цього співак заявив, що продовжує «з’єднувати культури», згадавши пісню своєї української колеги Софії Ротару «Червона рута» і власну пісню «Романи».

Кіркоров: я не уявляю собі Білорусь без Лукашенка

Фото: Facebook

Lifestyle