Кім Чен Ин зі сльозами вибачився за те, що не зміг поліпшити життя північнокорейців

12 октября 2020, 21:18 | Новини

Після чого була представлена ​​нова міжконтинентальна балістична ракета.

Вищий керівник Корейської Народно-Демократичної Республіки Кім Чен Ин розплакався під час своєї промови на параді, присвяченому 75-річчю заснування Трудової партії Кореї. Про це повідомляє видання The Guardian.

Корейський лідер зазначив, що, «незважаючи на високу довіру північнокорейського народу», він «не зміг в повній мірі виправдати покладених на нього надій».

«Хоча на мене була покладена важлива відповідальність очолити цю країну, відстоюючи справу великих товаришів Кім Ір Сена та Кім Чен Іра, моїх зусиль і щирості було недостатньо, щоб позбавити наших громадян труднощів в їх житті», — журився Кім.

Як вважає південнокорейське видання The Korea Times, емоції Кіма були націлені на те, щоб показати міжнародній спільноті, що «він співчутливий і глобальний лідер».

Джерело пише з посиланням на північнокорейські державні ЗМІ, що лідер «втішив весь страждає від COVID-19 світ, в тому числі висловив надію на поліпшення відносин з Південною Кореєю.

Незважаючи на сентименти північнокорейського лідера, на параді була представлена ​​нова міжконтинентальна балістична ракета, а також інша нова військова техніка.

За словами Кіма він «повністю мобілізує» ядерні сили КНДР у разі загрози, проте прямої критики на адресу США або інших країн він не висловлював.

Раніше Кім Чен Ин під час святкування 75-ї річниці заснування Трудової партії Кореї висловив надію на продовження відносин з Південною Кореєю і повідомив, що в КНДР ніхто не заразився коронавірусом.

Також Кім Чен Ин заявив, що коронавірус не проникнув до країни завдяки роботі ЦК Трудової партії Кореї і злагодженості народу, який слідував указам.

Раніше президент США Дональд Трамп зустрівся з лідером КНДР Кім Чен Ином на демаркаційній лінії в демілітаризованій зоні на міжкорейському кордоні. Американський лідер став першим головою Штатів, який перетнув кордон КНДР. За словами політика, він вважає цей факт почесним.

Путін нагородив Кім Чен Ина медаллю на честь Дня Перемоги

Фото: Imag.one

Lifestyle