Головний тренер збірної Іспанії пояснив причини поразки в Києві

14 октября 2020, 21:14 | Lifestyle

Луїс Енріке зазначив, що збірній України вдалося реалізувати свою тактику.

Головний тренер збірної Іспанії з футболу Луїс Енріке прокоментував поразку від України на виїзді в групі Ліги націй з рахунком 0:1, зазначивши, що не розчарований. Про це фахівець розповів під час прес-конференції, відеозапис якої опублікована на Youtube-каналі Ukrainian Assoсiation of Football.

«Не все вдалося, але так буває. Ми готувалися до України, все знали. Але не завжди виходить так, як хочеться. Не можна сказати, що я дуже розчарований. Що маємо, то маємо. Причин поганої реалізації може бути дуже багато, але відповідь на це все одна: треба ще більше створювати моментів і краще їх реалізовувати. Тим більше, що суперник був ослаблений», — вказав Енріке.

Наставник іспанців вважає, що його команда створила більше моментів, але не змогла їх реалізувати. Спеціаліст пообіцяв працювати далі і вдосконалюватися.

«Можливо, у другому таймі гра трохи змінилася. Однак я підкреслюю, що ми сьогодні побачили іншу Україну, кращу. Не ту, яка грала в Іспанії. Хоча команда і втратила кількох виконавців. Ми намагалися грати в свою гру, але Україна сьогодні була кращою. Кінцівка матчу виявилася цілком невдалою, виникла паніка», — зазначив Енріке.

Тренер додав, що його не здивувала гра команди наставника збірної України Андрія Шевченка.

«Стратегія України не стала для мене сюрпризом. Ми знаємо, що такі команди з високими нападниками грають таким чином. Сьогодні їм вдалося повністю реалізувати свою тактику», — підсумував Енріке.

Раніше президент України Володимир Зеленський привітав збірну України з футболу з перемогою над іспанською командою в четвертому турі групи Ліги націй УЄФА.

До цього головний тренер збірної України з футболу Андрій Шевченко відреагував на програш української збірної іспанській команді з рахунком 4:0 в дивізіоні А Ліги Націй.

Раніше Зеленський відзначив орденом «За заслуги» III ступеня українського нападника іспанського клубу «Альбасете» Романа Зозулю.

Матч із Францією: 45-річного Шовковського включили до заявки збірної України

Фото: The Sun

Lifestyle