Голова МОЗ не виключає можливість закупівлі Україною російської вакцини від COVID-19

14 октября 2020, 10:46 | Новини

Міністр охорони здоров’я вважає за необхідне закуповувати будь-яку вакцину від коронавірусу, якщо її ефективність і безпеку підтвердять міжнародні організації.

Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов готовий закуповувати будь-яку вакцину, в тому числі і російську, якщо її ефективність підтвердять на міжнародному рівні. Про це чиновник повідомив в ефірі телеканалу NewsOne.

«У нас є відповідна заява від росіян, що вони зробили вакцину, але жлдних підтверджень від міжнародних організацій щодо дієвості цієї вакцини, що вона пройшла всі стадії і вона безпечна, в Міністерстві охорони здоров’я немає. Якщо таке трапиться (підтвердження від ВООЗ, проходження всіх стадій випробувань і доведення безпечності), то ми будемо говорити про закупівлю будь-якої вакцини, не тільки російської», — повідомив голова Міністерства.

Раніше нардеп від фракції «Слуга народу» Єлизавета Богуцька піддала критиці свого колегу Олександра Качура за пропозицію використовувати в Україні російську вакцину від COVID-19, а той, у свою чергу, пообіцяв подати на неї в суд.

При цьому мер Львова Андрій Садовий заявив, що городяни не будуть робити щеплення вакциною від коронавірусу, яку розробили в Росії.

Нагадаємо, що директор інститута серця МОЗ, кардіохірург Борис Тодуров заявив, що до України масово завозять російські вакцини від коронавірусу, а українські родини вже прищеплюються ними.

Пєсков назвав умови поставки російської вакцини від COVID-19 в Україну

Фото: Facebook

Lifestyle