Двоє норвежців померли після щеплення від COVID-19 вакциною Pfizer

8 января 2021, 14:54 | Новини

Влада країни проводить розслідування, щоб з’ясувати, чи пов’язані смерті з дією препарату або ж це просто збіг.

Двоє норвежців, які стали добровольцями і щеплені вакциною від COVID-19 розробки Pfizer / BioNTech, померли. Про це повідомило Норвезьке агентство лікарських засобів.

«5 січня ми отримали два повідомлення про смерті, які сталися через кілька днів після вакцинації», — йдеться в повідомленні.

Добровільна вакцинація з використанням препарату, виробленого американською компанією Pfizer і її німецьким партнером BioNTech, стартувала в Норвегії 27 грудня 2020 року.

Першими в країні були щеплені жителі будинку престарілих в Осло. Влада в даний час почали розслідування того, чи пов’язані смерті з вакцинацією.

«Ми повинні проаналізувати, чи є вакцина причиною смерті або ж це збіг, що смерть сталася незабаром після вакцинації», — сказано в повідомленні.

За словами представника агентства, зараз прищеплюють людей з груп ризику, у яких слабке здоров’я і присутні серйозні захворювання.

Раніше 41-річний португальський лікар Соня Асеведо померла через 48 годин після того, як їй ввели вакцину від COVID-19 розробки Pfizer / BioNTech.

Раніше помер ще один ізраїльтянин, який отримав щеплення від COVID-19 вакциною американської компанії Pfizer, чоловікові було 88 років.

До цього 75-річний ізраїльтянин помер від серцевого нападу через декілька годин після отримання щеплення від COVID-19 вакциною американської компанії Pfizer, попередня перевірка не виявила взаємозв’язку між смертю і вакцинацією.

Директор Pfizer пояснив, чому не захотів робити щеплення своєю вакциною від COVID-19.

Фото: jpgazeta

Lifestyle