«Для них я як Гагарін»: Кіркоров розповів, як йому пропонували стати президентом Болгарії

16 декабря 2020, 14:06 | Lifestyle

Співак стверджує, що на початку двохтисячних якісь політичні сили пропонували йому висунути свою кандидатуру на президентських виборах.

Російський співак Філіп Кіркоров заявив, що на початку двохтисячних якісь політичні сили пропонували йому висунути свою кандидатуру на президентських виборах в Болгарії, але він відмовився від цієї затії. Про це він розповів в ефірі програми Hard Day’s Night на телеканалі «Дощ».

«Я, може бути, знаєте, вам скажу одну річ. Ви знаєте, що я міг бути президентом Болгарії? У двохтисячному році. Справа в тому, що моя популярність в Болгарії неймовірно велика. Особливо в двохтисячному, на початку нульових. Для Болгарії Філіп Кіркоров як Юрій Гагарін. Я єдиний відомий болгарин в усьому світі, в російськомовному і не тільки, який прославив Болгарію як артист і викликав таку довіру в населення», — похвалився Кіркоров.

Співак розповів, що до нього прийшли представники певних політичних сил і запропонували співпрацю.

«Я спочатку сприйняв це просто як анекдот, але потім це все досить серйозними документами було підкріплено. І, в принципі, я подумав: «Ну ладно, чотири роки. Ну ладно, зате потім пройдуть ці чотири роки, а я буду гастролювати по всьому світу, мене зватимуть всі країни! Співаючий президент, колишній, екс-президент Філіп Кіркоров», — розповів про свої сумніви Кіркоров.

Артист зазначив, що не зміг балотуватися через те, що за Конституцією мав п’ять років до виборів жити в Болгарії.

«І слава богу, що не вийшло, тому що я дивлюся зараз: бідні ці люди, які колишні артисти, а стають на шлях політики, тому що це треба так розбиратися в цьому», — резюмував Кіркоров.

Раніше Кіркоров заявив, що продовжує «з’єднувати культури», згадавши пісню своєї української колеги Софії Ротару «Червона рута» і власну пісню «Романи».

Також Микола Басков, Філіп Кіркоров, Аніта Цой, Олександр Буйнов, Діана Гурцкая і інші представники російської та білоруської естради взяли участь у записі музичного відео на підтримку чинного президента Білорусі Олександра Лукашенка.

Відзначимо, що у Верховній Раді зареєстровано постанову, автори якої пропонують позбавити звання «народний артист України» ряд українських і російських виконавців.

Лоза готовий замінити Меладзе і Кіркорова в новорічних телешоу.

Фото: Instagram

Статьи по теме
Скандал через Росію. TikTok-блогерка відповіла на «контрольне запитання» Міноборони Скандал через Росію. TikTok-блогерка відповіла на «контрольне запитання» Міноборони
21 января 2021, 19:05 | Lifestyle
Комаровський розповів, чим історія Навального цікава для світової медицини Комаровський розповів, чим історія Навального цікава для світової медицини
21 января 2021, 14:42 | Lifestyle
Кіркоров: мій друг Зеленський відрікся від мене Кіркоров: мій друг Зеленський відрікся від мене
20 января 2021, 22:35 | Lifestyle
Лукашенко занурився в ополонку на Водохреще (відео) Лукашенко занурився в ополонку на Водохреще (відео)
20 января 2021, 16:49 | Lifestyle
Кіркорову заборонили в’їзд до Литви Кіркорову заборонили в’їзд до Литви
20 января 2021, 16:45 | Lifestyle
У «Кварталі 95» прокоментували продаж «Ліги сміху» російському ТБ У «Кварталі 95» прокоментували продаж «Ліги сміху» російському ТБ
19 января 2021, 22:07 | Lifestyle
У Сахарі випав сніг У Сахарі випав сніг
19 января 2021, 13:29 | Lifestyle
Російський телеканал запускає франшизу «Ліги сміху» студії «Квартал 95» Російський телеканал запускає франшизу «Ліги сміху» студії «Квартал 95»
19 января 2021, 11:59 | Lifestyle
Lifestyle