Борця Грицая, що кинув виклик Усику, звільнили з Олімпійського коледжу

13 января 2021, 22:54 | Lifestyle

Спортсменів зняли з посад за прогули без поважних причин.  

Борця вільного стилю Богдана Грицая, який викликав боксера Олександра Усика на бій без правил, звільнили з посади викладача Олімпійського коледжу імені Піддубного в Києві. Про це повідомив в Facebook його колега Дмитро Несвятипаска, якого також звільнили.

«Сьогодні (12 січня. — Прим. Ред.) мене і Богдана Грицая незаконно звільнили з Олімпійського коледжу імені Івана Піддубного. Як і всі класичні рейдери, ці теж пішли шляхом свавілля. Звільнили за сфабрикованими актами. Ось до чого призводить, коли до влади приходять шахраї, плагіатори і відверті українофоби на кшталт Сергія Шкарлета», — написав він.

Також спортсмен опублікував фото наказу про звільнення. У документі зазначено, що причиною такого рішення стали «прогули без поважних причин».

Несвятипаска зазначив, що «московські агенти» завжди намагалися впливати на світогляд молодого покоління через спорт і освіту.

«На жаль, реванш відбувся. Всіх, хто причетний до цього, ми пам’ятаємо, так само як і тих, хто пасивно за цим спостерігав. Спасибі всім, хто був поруч і підтримував. Боротьба триває», — додав Несвятипаска.

Він також підкреслив в коментарях до посту, що «відповідатимуть усі».

Грицай репостнув публікацію, зазначивши в коментарях, що буде з колегою подавати в суд через звільнення.

 

Нагадаємо, боксеро Олександр Усик та Василь Ломаченко взяли участь у зйомках документального фільму про православ’я «Здрастуй, брат! Христос Воскрес».

Після цього їх внесли до бази «Миротворця» через нібито заперечення російської агресії, участі в антиукраїнських пропагандистських заходах Росії і маніпуляції суспільно значущою інформацією.

Після цього Усик прийняв виклик борця Богдана Грицая вийти в октагонмі провести поєдинок. При цьому боксер зазначив, що він «сповідує правила» і запросив візаві в ринг.

Грицай — Усику: за проросійську позицію можна отримати по морді

Фото: скріншот відео

Lifestyle