Алієв: Нехай Пашинян дякує Путінові за черговий порятунок Вірменії

11 октября 2020, 21:17 | Новини

Алієв зазначив, що Москва повністю контролює Пашиняна.

Президент Азербайджану Ільхам Алієв закликав прем’єр-міністра Вірменії Нікола Пашиняна подякувати президенту Росії Володимиру Путіну за порятунок його країни. Про це він сказав в інтерв’ю РБК.

«Коли Пашинян висунув нам всім ультиматум, коли він образив почуття азербайджанців, він повинен був бути покараний за це, і ми це зробили. І нехай дякує Путінові за те, що в черговий раз Росія прийшла на порятунок Вірменії», — сказав Алієв.

Він зазначив, що Азербайджан не раз звертався до Москви з проханням вплинути на Вірменію, яка «на 100% залежить від Росії».

«У вірменському керівництві повинні нарешті зрозуміти, що мовою ультиматумів, образи і шантажу з Азербайджаном не можна розмовляти. Я ніколи собі не дозволяв такого тону спілкування ні з ким, ні всередині країни, ні тим більше за кордоном», — сказав Алієв.

Нагадаємо, що після десятигодинних переговорів глави МЗС Вірменії і Азербайджану за посередництва глави МЗС Росії домовилися про припинення вогню з 12 години суботи, 10 жовтня.

До цього повідомлялося, що після початку зустрічі глави МЗС РФ Сергія Лаврова з Міністрами закордонних справ Азербайджану і Вірменії Джейхуном Байрамовим і Зограбом Мнацаканяном в Нагірному Карабасі встановилася тиша.

Раніше представники Азербайджану та Арменії прийняли запрошення президента Росії Володимира Путіна відвідати Москви 9 жовтня для консультацій.

Президент Азербайджану «позитивно» оцінив переговори з Вірменією в Москві.

Фото: РИА Новости

Lifestyle